Jestem w trakcie studiów. Jakie zwolnienia będą mi przyznane, jeśli zarejestruję się w ACCA 
w ramach stypendium ACCA Accelerate Scholarship?

Studenci, którzy zarejestrowali się w ACCA w podanym terminie i zdecydowali się skorzystać ze stypendium ACCA Accelerate Scholarship, mogą uzyskać wszystkie zwolnienia z egzaminów ACCA, które są dostępne na danym akredytowanym programie, czyli na danej uczelni i w danym trybie studiów. Jest to maksymalnie 9 zwolnień. Zwolnienia kosztują preferencyjnie 10 GBP (każde) i mają charakter warunkowy, czyli zostaną (w zniżkowej cenie) przydzielone, pod warunkiem, że stypendysta w przeciągu 12 miesięcy od ukończenia studiów:

  • prześle do ACCA skanu dyplomu ukończenia studiów i suplementu,
  • podejdzie do minimum jednego egzaminu ACCA.

Jeśli nie skorzystam ze stypendium ACCA Accelerate Scholarship, to czy wtedy przysługują mi zwolnienia z egzaminów ACCA?

W przypadku absolwentów akredytowanych programów możliwość skorzystania ze zwolnień z egzaminów ACCA będzie dostępna przez całe życie, czyli w trakcie studiów, zaraz po studiach jak i w dowolnym momencie w przyszłości.

Jednakże wtedy skorzystanie ze zwolnień z egzaminów ACCA wiąże się z opłaceniem standardowej opłaty za zwolnienia (po 74 GBP za egzaminy z poziomu Applied Knowledge oraz 100 GBP za egzaminy z poziomu Applied Skills). Przypominamy, że opłata za zwolnienie z egzaminu w ramach stypendium ACCA Accelerate Scholarship wynosi 10 GBP, ale jest przyznana na opisanych powyżej warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *