W jaki sposób można uzyskać kwalifikację ACCA?

ŚCIEŻKA ACCA DLA STUDENTÓW Z UCZELNI NIEAKREDYTOWANYCH:

  1. Rejestracja w organizacji ACCA (opłacenie jednorazowej opłaty rejestracyjnej) i otrzymanie statusu studenta ACCA. Rejestracja jest dostępna online: https://www.accaglobal.com/acca-registration-intro.html
  2. Zdanie wymaganych 13 egzaminów ACCA. Możliwość skorzystania z maksymalnie 4 zwolnień z egzaminów (AB, MA, FA, LW) na podstawie ukończonych studiów.
  3. Coroczne uiszczanie składki członkowskiej.
  4. Po spełnieniu pozostałych wymogów, czyli zaliczeniu modułu online z etyki i kompetencji biznesowych oraz udokumentowaniu minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w finansach, student może aplikować o członkostwo w organizacji.

ŚCIEŻKA ACCA DLA STUDENTÓW Z UCZELNI AKREDYTOWANYCH:

Dla studentów Akredytowanych Programów ACCA jest dostępna przyspieszona ścieżka do członkostwa w ACCA, dzięki której możliwe jest uzyskanie aż do 9 zwolnień z egzaminów ACCA na podstawie zaliczenia akredytowanych przedmiotów akademickich.

  1. Rejestracja w organizacji ACCA (opłacenie jednorazowej opłaty rejestracyjnej) i otrzymanie statusu studenta ACCA. Rejestracja jest online: https://www.accaglobal.com/acca-registration-intro.html
  2. Możliwość skorzystania z maksymalnie 9 zwolnień z egzaminów ACCA na podstawie ukończonych studiów (z poziomów Applied Knowledge oraz Applied Skills). Następnie zdanie pozostałych wymaganych egzaminów ACCA.
  1. Coroczne uiszczanie składki członkowskiej.
  2. Po spełnieniu pozostałych wymogów, czyli zaliczeniu modułu etycznego online oraz udokumentowaniu minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w finansach, student może aplikować o członkostwo w organizacji.

UWAGA! Dodatkowo, studenci, uczęszczający na kierunki/specjalności akredytowane, mogą ubiegać się o przyznanie stypendium ACCA ACCELERATE SCHOLARSHIP w postaci atrakcyjnej zniżki na zwolnienia z egzaminów oraz zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej – informacja o ofercie stypendialnej poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *